Konferencja “EU ENERGY DAY: Inteligentne zarządzanie energią”

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. włączając się w ogólnoeuropejską kampanię Komisji Europejskiej: Tydzień Zrównoważonej Energii 2018 (Sustainable Energy Week 2018), zorganizowała wydarzenie o nazwie EU ENERGY DAY: Inteligentne zarządzanie energią”.

Na zaproszenie TARR, JW+A dołączyło do grona partnerów merytorycznych wydarzenia, a nasz ekspert, Jerzy Wójcik przeprowadził prezentację “Certyfikacja LEED, BREEAM i WELL – doradztwo i analiza możliwości rewitalizacji i modernizacji istniejących budynków”. W ramach prezentacji Jerzy odpowiedział na pytania dlaczego warto inwestować w zdrowe, zielone biura oraz jak jakość środowiska wewnętrznego odnosi się do efektywności energetycznej. Nie zabrakło również informacji na temat możliwości wdrożenia zielonych rozwiązań dla budynków istniejących.Konferencja_Toruń_Jerzy_Wójcik

Adresatami wydarzenia byli przedsiębiorcy, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego oraz reprezentanci NGOs i uczelni, a w ramach grona partnerów merytorycznych mieliśmy zaszczyt dołączyć do m.in.: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu czy Europejskiego Banku Inwestycyjnego.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematyce poruszanej w ramach prezentacji zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami na temat przyjaznych i zdrowych przestrzeni biurowych oraz certyfikacji budynków nowych i istniejących.

Blog Green360° powstał z myślą o edukacji i rozwoju branży
zrównoważonego certyfikowanego budownictwa. Green360° to wydawnicza cześć naszej firmy JW+A.

Green360° to praktyczne wiadomości i opracowania dotyczące certyfikowania LEED, BREEAM jak i ciekawostek z rynku nieruchomości komercyjnych.

Wspieramy i promujemy odpowiedzialne korzystanie z zasobów naszej planety.

Zapraszamy do współpracy.

Jak możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktu.

Chcesz się z nami skontaktować?