JW+A w gronie akredytowanych specjalistów certyfikacji WiredScore

WiredScore to globalna organizacja, która jest właścicielem i operatorem certyfikacji WiredScore, certyfikatu łączności cyfrowej, który ocenia jakość i odporność infrastruktury cyfrowej w budynkach. WiredScore rozpoczął działalność w Londynie w październiku 2015 r. po wygraniu przetargu Greater London Authority na bycie oficjalnym systemem oceny łączności cyfrowej burmistrza Londynu i od tego czasu certyfikacja budynków odbywała się także w innych krajach Kanadzie, Francji, Niemczech, Irlandii, Australii i Holandii oraz we Włoszech.

WiredScore to globalny system certyfikacji łączności cyfrowej, który pomaga wynajmującym oceniać, ulepszać i promować budynki.

Certyfikat WiredScore mogą zdobyć biurowce oraz budynki mieszkalne. Umożliwia wynajmującym zrozumienie, poprawę i promocję infrastruktury cyfrowej budynku. A także udowadnia, że dany obiekt jest w pełni przygotowany technologicznie i jest w stanie sprostać cyfrowym wymaganiom najemców.

Certyfikacja SmartScore promuje najnowocześniejsze technologie w branży nieruchomości. Stanowiąc globalny standard – certyfikat SmartScore identyfikuje najlepsze w swojej klasie inteligentne budynki, które zapewniają komfort ich użytkownikom, zwiększają efektywność kosztową, spełniają wysokie standardy zrównoważonego rozwoju i są w pełni przyszłościowe.

W zespole JW+A posiadamy przeszkolonego akredytowanego specjalistę, który przeprowadza Klientów przez proces certyfikacji WiredScore i SmartScore.

WiredScore AP i SmartScore AP w JW+A: Jan Grelewski.

Warto dodać, że na ten moment w Polsce jest tylko 7 osób z uprawnieniami WiredScore AP i 3 osoby SmartScore AP.

Katalog Akredytowanych Profesjonalistów jest dostępny na oficjalnej stronie wiredscore.com

 

Masz pytania?

Wiktoria_Suwara_kwadrat
Wiktoria Suwara
Business Development Specialist                    
e-mail: w.suwara@jw-a.pl                                                      
telefon: +48 512 595 635                                                        

Blog Green360° powstał z myślą o edukacji i rozwoju branży
zrównoważonego certyfikowanego budownictwa. Green360° to wydawnicza cześć naszej firmy JW+A.

Green360° to praktyczne wiadomości i opracowania dotyczące certyfikowania LEED, BREEAM jak i ciekawostek z rynku nieruchomości komercyjnych.

Wspieramy i promujemy odpowiedzialne korzystanie z zasobów naszej planety.

Zapraszamy do współpracy.

Jak możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktu.

Chcesz się z nami skontaktować?