JUNIOR GREEN BUILDING SPECIALIST

W JW_A specjalizujemy się w tematyce zrównoważonego budownictwa. Kompleksowo przeprowadzamy procesy certyfikacji wielokryterialnej LEED i BREEAM. Naszymi klientami są firmy deweloperskie, najemcy oraz właściciele budynków komercyjnych. Współpracujemy i zapewniamy wsparcie projektantom, wykonawcom oraz biurom architektonicznym.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko JUNIOR GREEN BUILDING SPECIALIST (Młodszego Specjalisty ds. Zrównoważonego Budownictwa), absolwenta lub studenta ostatnich lat studiów inżynierskich lub magisterskich na kierunku związanym z budownictwem, inżynierią środowiska, systemami HVAC lub zrównoważonym rozwojem. Pożądani są kandydaci, którzy posiadają wiedzę na temat zrównoważonego i ekologicznego budownictwa oraz zamierzają rozwijać się w tej dziedzinie.

Department: Kraków
Project Location(s): ul. Księdza Ignacego Jana Skorupki 11/1

Oferujemy

  • pracę na pełen etat z umową o pracę lub elastyczny grafik dla studentów;
  • prywatną opiekę zdrowotną i kartę Multisport po okresie próbnym;
  • pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole;
  • miejsce pracy w centrum Krakowa;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie budownictwa zrównoważonego, zarządzania projektami;
  • możliwość zdobycia akredytacji związanych z certyfikatami wielokryterialnymi LEED i WELL oraz dostęp do szkoleń;
  • pracę przy dużych i renomowanych projektach oraz możliwość dokładnego poznania procesu inwestycyjnego i budowlanego

Zakres obowiązków

  • pomoc w przeprowadzaniu procesów certyfikacji LEED oraz doradztwie w kwestiach zrównoważonego budownictwa;
  • tworzenie i opracowywanie dokumentacji dotyczącej certyfikacji (w języku angielskim);
  • pomoc w przygotowywaniu materiałów do analiz specjalistycznych procesów LEED;
  • odbywanie wizyt na budowach, udział w naradach i tworzenie oraz opiniowanie dokumentacji z procesu budowy.

Jeżeli:

  • koncepcja zrównoważonego rozwoju nie jest Ci obca,
  • masz wiedzę z zakresu systemów HVAC oraz prowadzenia procesu budowlanego,
  • płynnie komunikujesz się w języku angielskim (poziom minimum C1),
  • jesteś nastawiony/nastawiona na cel, samodzielny/samodzielna i dobrze organizujesz sobie pracę,
  • logicznie myślisz i nie boisz się rozmawiać przez telefon,
  • jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna przynajmniej 30 godzin w tygodniu,

do 10 kwietnia wypełnij ankietę https://forms.gle/vDCJQRc2VMDCFdvg6

Do 17.04.2020 skontaktujemy się z wybranymi osobami i umówimy na wideorozmowę.

Prosimy, nie wysyłaj CV w odpowiedzi na to ogłoszenie. Formą zgłoszenia jest uzupełnienie powyższej ankiety.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w biurze JW+A lub złóż zapytanie przez formularz na stronie.

Jerzy jest projektantem z zakresu zrównoważonego rozwoju i projektowania z ponad 8-letnim doświadczeniem jako konsultant ds. Architektury i zrównoważonego rozwoju.

Jerzy Wójcik
Dyrektor / Właściciel JW+A