Junior Green Building Specialist

W JW+A specjalizujemy się w tematyce zrównoważonego budownictwa. Kompleksowo przeprowadzamy procesy certyfikacji wielokryterialnej LEED i BREEAM. Naszymi klientami są firmy deweloperskie, najemcy oraz właściciele budynków komercyjnych. Współpracujemy i zapewniamy wsparcie projektantom, wykonawcom oraz biurom architektonicznym.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko JUNIOR GREEN BUILDING SPECIALIST (Młodszego Specjalisty ds. Zrównoważonego Budownictwa), osoby z doświadczeniem związanym z budownictwem, inżynierią środowiska, systemami HVAC lub zrównoważonym rozwojem. Pożądani są kandydaci, którzy posiadają wiedzę na temat zrównoważonego i ekologicznego budownictwa oraz zamierzają rozwijać się w tej dziedzinie.

Project Location(s): Miejsce pracy: dowolne - praca zdalna

Oferujemy

  • pracę na pełen etat;
  • prywatną opiekę zdrowotną i kartę Multisport po okresie próbnym;
  • pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie budownictwa zrównoważonego, zarządzania projektami;
  • możliwość zdobycia akredytacji związanych z certyfikatami wielokryterialnymi BREEAM oraz dostęp do szkoleń;
  • pracę przy dużych i renomowanych projektach oraz możliwość dokładnego poznania procesu inwestycyjnego i budowlanego.

Zakres obowiązków

  • pomoc w przeprowadzaniu procesów certyfikacji BREEAM oraz doradztwie w kwestiach zrównoważonego budownictwa;
  • tworzenie i opracowywanie dokumentacji dotyczącej certyfikacji (w języku angielskim);
  • pomoc w przygotowywaniu materiałów do analiz specjalistycznych procesów BREEAM;
  • współpraca z Assessorem BREEAM i specjalistami zewnętrznymi;
  • współpraca z Generalnym Wykonawcą i Projektantami;
  • tworzenie oraz opiniowanie dokumentacji z procesu budowy.

Jeżeli:

  • koncepcja zrównoważonego rozwoju nie jest Ci obca;
  • posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w pracy w sektorze nieruchomości lub budownictwa (doświadczenie przy certyfikacji BREEAM mile widziane);
  • masz wiedzę z zakresu systemów HVAC oraz prowadzenia procesu budowlanego;
  • płynnie komunikujesz się w języku angielskim (poziom minimum C1);
  • jesteś nastawiony/nastawiona na cel, samodzielny/samodzielna i dobrze organizujesz sobie pracę;
  • myślisz logicznie i nie boisz się rozmawiać przez telefon.

Wypełnij ankietę.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się i umówimy na wideorozmowę.

Prosimy, nie wysyłaj CV w odpowiedzi na to ogłoszenie. Formą zgłoszenia jest uzupełnienie powyższej ankiety.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w biurze JW+A lub złóż zapytanie przez formularz na stronie.

Jerzy jest projektantem z zakresu zrównoważonego rozwoju i projektowania z ponad 8-letnim doświadczeniem jako konsultant ds. Architektury i zrównoważonego rozwoju.

Jerzy Wójcik
Dyrektor / Właściciel JW+A