JUNIOR GREEN BUILDING SPECIALIST

W JW_A specjalizujemy się w tematyce zrównoważonego budownictwa. Kompleksowo przeprowadzamy procesy certyfikacji wielokryterialnej LEED i BREEAM. Naszymi klientami są zarówno firmy deweloperskie, jak i najemcy oraz właściciele budynków komercyjnych. Współpracujemy i zapewniamy wsparcie również projektantom oraz biurom architektonicznym.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZRÓWNOWAŻONEGO BUDOWNICTWA/ JUNIOR GREEN BUILDING SPECIALIST, absolwentów studiów inżynierskich i magisterskich  kierunków związanych z budownictwem lub ochroną i inżynierią środowiska. Pożądani są kandydaci, którzy posiadają wiedzę na temat zrównoważonego i ekologicznego budownictwa oraz zamierzają rozwijać się w tej dziedzinie.

Department: Warszawa
Project Location(s): ZEBRA TOWER, Mokotowska 1, Warszawa

Zakres obowiązków

  • pomoc w przeprowadzaniu procesów certyfikacji LEED i BREEAM oraz doradztwie dla klientów przy kwestiach zrównoważonego rozwoju;
  • tworzenie i opracowywanie dokumentacji dotyczącej certyfikacji (w języku angielskim oraz polskim);
  • pomoc w przygotowywaniu materiałów do procesu modelowania energetycznego dla projektowanych budynków oraz innych analiz specjalistycznych procesów LEEED i BREEAM;
  • odbywanie wizyt na budowach, udział w naradach i tworzenie oraz opiniowanie dokumentacji z procesu budowy.

Wymagamy

  • znajomości ogólnych zasad budownictwa ekologicznego i energooszczędnego oraz idei zrównoważonego rozwoju;
  • dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie);
  • biegłej znajomości programów z pakietu MS Office oraz podstawowej znajomości programów CAD;
  • zainteresowania budownictwem zrównoważonym;
  • samodzielności i dobrej organizacji;
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z systemami HVAC oraz prowadzeniem procesu budowlanego.

Oferujemy

  • pracę na pełny etat z umową o pracę;
  • prywatną opiekę zdrowotną i kartę multisport po okresie próbnym;
  • pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole;
  • miejsce pracy w nowoczesnej przestrzeni biurowej w centrum Warszawy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie budownictwa zrównoważonego;
  • możliwość zdobycia akredytacji związanych z certyfikatami wielokryterialnymi (LEED, BREEAM i WELL) oraz dostęp do szkoleń;
  • możliwość pracy przy dużych i renomowanych projektach oraz dokładnego poznania procesu inwestycyjnego i budowlanego.

ZAINTERESOWANYCH KANDYDATÓW ZAPRASZAMY DO WYSYŁANIA CV NA ADRES TEAM@JW-A.PL

Przed wysłaniem aplikacji, prosimy o zapoznanie się z treścią Klauzuli informacyjnej dla kandydata do pracy.

Aplikując, potwierdzasz zapoznanie się z treścią powyższej klauzuli.

Dodatkowo, prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym życiorysie w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w biurze JW+A lub złóż zapytanie przez formularz na stronie.

Jerzy jest projektantem z zakresu zrównoważonego rozwoju i projektowania z ponad 8-letnim doświadczeniem jako konsultant ds. Architektury i zrównoważonego rozwoju.

Jerzy Wójcik
Dyrektor / Właściciel JW+A