Klienci

inter-bud-logo-818181
INTER-BUD Developer
INTER-BUD zaliczany jest do grona największych krakowskich deweloperów. Firma wybudowała i przekazała do użytku ponad 3000 apartamentów i mieszkań.
malbud1-logoo
MAL-BUD1
Firma MALBUD1 zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji, przy tym stawiając na najwyższą jakość oferowanych usług i realizując projekty nowatorskie, które zyskują uznanie zarówno naszych Klientów, jak i inwestorów.
CALBUD
CALBUD
CALBUD Od wielu lat należy do grona największych i najbardziej uznaych firm budowlanych i deweloperskich w Szczecinie oraz na Pomorzu Zachodnim
CBRE
CBRE
CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych.
Comarch
Comarch
COMARCH jest globalnym dostawcą biznesowych rozwiązań IT obsługujących relacje z klientami, optymalizujących działalność firmy oraz procesy biznesowe.
dekra-logo
Dekra
EKO PARK S.A.
EKO PARK S.A.
EKO PARK S.A. Eko-Park to doświadczona i dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska, należącą do Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada.
Euro-Centrum Science and Technology Park
Euro-Centrum
Euro-Centrum Park Przemysłowy to kompleks nowoczesnych budynków, które pełnią funkcję biurową, wystawową i konferencyjną.
Fabet Konstrukcje
Fabet Konstrukcje
Gemini Holding
Gemini Holding
Gemini Holding - Buduje i zarządza własnymi centrami handlowym oraz świadczy usługi doradcze w zakresie nieruchomości i inwestycji.
GEO-KAT
GEO-KAT
Geo-kat Kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska, teleinformatyki i geologii dla samorządów i przedsiębiorstw.
Hill International
Hill International
Hill International Inc. jest jedną z wiodących firm w branży doradztwa budowlanego i zarządzania projektami. Zarządza z sukcesem największymi i najbardziej wymagającymi projektami na całym świecie.
Jones Lang LaSalle
Jones Lang LaSalle
Jones Lang LaSalle jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe usługi na rynku nieruchomości, sklasyfikowaną na liście Fortune 500.
Lobos Office
Lobos Office
Lobos Office - Inwestycja biurowa zrealizowana przez Grupę Lobos.
Megapolis
Megapolis
Megapolis to grupa deweloperska powstała w 2005 roku. Realizuje inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w całej Polsce, tworząc miejsca przyjazne otoczeniu i środowisku.
Mercury Engineering
Mercury Engineering
Mercury Engineering jest wiodącą europejską firmą inżynierską, oferującą kompleksowy zakres usług z branży instalacyjnej w realizacji inwestycji budowlanych w różnych sektorach gospodarki.
Nikliński & Nowicki
Nikliński & Nowicki
Nikliński & Nowicki Firma deweloperska specjalizuje się w niewielkich, kameralnych inwestycjach, mających niepowtarzalny charakter oraz wysoki standard wykonania.
REINERTSEN
REINERTSEN
Od ponad 60 lat aktywnie uczestniczy w szukaniu i realizacji najlepszych rozwiązań dla dużych przedsięwzięć budowlanych zarówno na lądzie, jak i na morzu.
Sol e Mar Strategic
Sol e Mar
Sol e Mar Kompleksowe usługi w zakresie zastępstwa inwestycyjnego oraz konsulacji przy transakcjach w dziedzinie nieruchomosci.
UBM
UBM
UBM Jest deweloperem o austriackich korzeniach, który z powodzeniem funkcjonuje w Austrii, Niemczech oraz Czechach.
Wizja Architectural Office
Wizja
Wizja Biuro architektoniczne zostało założone przez Stanisława Deńko oraz amerykańskiego architekta Glenna Lewisa w 1993 roku.
bricmore-logo
Bricmore
urba-logo
URBA
URBA skupia się na działalności deweloperskiej, polegającej na nabywaniu nieruchomości i budowie nowych obiektów lub rozbudowie i modernizacji istniejących, a następnie sprzedaży budynków lub lokali w nich położonych inwestorom indywidualnym, firmom oraz instytucjom.
Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w biurze JW+A lub złóż zapytanie przez formularz na stronie.

Jerzy jest projektantem z zakresu zrównoważonego rozwoju i projektowania z ponad 8-letnim doświadczeniem jako konsultant ds. Architektury i zrównoważonego rozwoju.

Jerzy Wójcik
CEO | JW+A

Poszukujesz rozwiązania dla swojej inwestycji? Skontaktuj się z nami.