Agnieszka KaczmarekEnergy & Building Performance Associate Manager

Agnieszka Kaczmarek (1)
Specjalizacje
  • Modele energetyczne dla certyfikacji LEED i BREEAM
  • Analizy specjalistyczne
Edukacja
  • Akademia Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
    Magister inżynier Budownictwa, specjalność Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie

SPECJALIZACJA

Agnieszka interesuje się optymalizacją rozwiązań projektowych, wpływających pozytywie na uzyskanie punktów w certyfikacji LEED i BREEAM, a tym samym na jakość środowiska.

Do obowiązków Agnieszki poza wykonywaniem modeli energetycznych należą również analizy dotyczące oceny środowiskowej cyklu życia budynku (Life Cycle Assessment), analizy kosztów życia budynku (Life Cycle Cost), analizy zanieczyszczenia światłem sztucznym (Light Pollution Reduction) oraz symulacje oświetlenia światłem dziennym.

Agnieszka posiada również uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej, a od czerwca 2019 roku akredytację LEED Green Associate.

Agnieszka ukończyła studia inżynierskie i magisterskie na Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku Budownictwo. Na studiach inżynierskich zdobyła kompleksową wiedzę z zakresu wykonawstwa i projektowania obiektów budowlanych, technologii i organizacji budownictwa, kierowania zespołami i firmą budowlaną oraz tworzenia dokumentacji o charakterze projektowym.
Studia magisterskie o specjalności Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie  skupiały się na poznaniu i wykorzystaniu technik komputerowych i nowoczesnych technologii w praktyce inżynierskiej.

W czasie praktyk budowlanych w firmach Budopol Sp. z o.o. oraz Grupa BUMA wspierała proces planowania, organizacji i kontroli robót budowlanych oraz monitowała zgodność prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

  • Praca w firmie JW+A od lipca 2018.
  • Praktyka w firmach budowlanych Budopol Sp. z o.o. oraz Grupa BUMA.

Dane teleadresowe

+48 501 092 536
ul. Księdza Ignacego Jana Skorupki 11/1

Social Profiles

Czytaj naszego bloga

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w biurze JW+A lub złóż zapytanie przez formularz na stronie.

Poszukujesz rozwiązania dla swojej inwestycji? Skontaktuj się z nami.