Aleksandra Prawda (Wilk)Team Leader | Green Building Specialist

Aleksandra Wilk
Specjalizacje
  • Certyfikacja LEED
  • Certyfikacja WELL
  • Zrównoważony rozwój
  • Zdrowie i komfort człowieka w budynku
Edukacja
  • Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie – Energetyka, specjalizacja: Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo i Klimatyzacja (mgr inż.)
  • Fundacja im. Lesława A. Pagi – Akademia Liderek Biznesu

SPECJALIZACJA

Aleksandra doradza projektantom i deweloperom, jakie rozwiązania powinni wdrożyć, aby tworzyć zdrowe środowisko pracy w ekologicznych budynkach. Specjalizuje się w procesie certyfikacji LEED oraz WELL. W 2017 roku uzyskała akredytację WELL AP, a w 2018 LEED AP ID+C. Od 2019 roku jest członkinią Urban Land Institute.

W JW+A poszerza zainteresowania związane ze zrównoważonym rozwojem miast oraz zdrowiem i komfortem człowieka w budynku.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Od kwietnia 2017 roku Aleksandra pracuje w JW+A, a od sierpnia 2018 zajmuje stanowisko Green Building Specialist. W tym czasie brała udział w ponad 15 projektach certyfikacji zielonych budynków oraz wnętrz, w tym przy certyfikacji pierwszego wnętrza biurowego w Polsce, które uzyskało certyfikat LEED v4 ID+C na poziomie Gold.
Współpracowała między innymi z Jones Lang LaSalle, Archicom, Hill International, Strabag, Grupa PHN, Echo Investments.
Równocześnie Aleksandra działa w programie społecznym Akademia Przyszłości, w którym koordynuje działania pięćdziesięciosobowego zespołu wolontariuszy.

EDUKACJA

Aleksandra uzyskała tytuł magistra inżyniera na kierunku Energetyka, w specjalizacji Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo i Klimatyzacja. W toku studiów zdobyła rozległą wiedzę na temat energetyki, skupiając swoje zainteresowania na efektywności energetycznej, systemach HVACR i komforcie użytkownika budynku.

W 2019 roku Aleksandra wzięła udział w programie mentoringowym Akademia Liderek Biznesu organizowanym przez Fundację im. Lesława A. Pagi, w którym rozwinęła umiejętności liderskie oraz techniki zarządzania projektami.

Dane teleadresowe

tel. +48 509 485 756
ul. Księdza Ignacego Jana Skorupki 11/1

Social Profiles

Czytaj naszego bloga

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w biurze JW+A lub złóż zapytanie przez formularz na stronie.

Poszukujesz rozwiązania dla swojej inwestycji? Skontaktuj się z nami.