Anna BąkTeam Leader | Green Building Specialist

Bak_tlo
Specjalizacje
  • Certyfikacja LEED
  • Certyfikacja WELL
  • Zrównoważone budownictwo
Edukacja
  • Politechnika Warszawska (mgr inż.)

SPECJALIZACJA

Anna koordynuje działania zespołu specjalizującego się w doradztwie w procesach certyfikacji LEED i WELL. Pracowała przy kilkunastu projektach certyfikacji zielonych budynków, w tym hal, centrów dystrybucyjnych, serwerowni, budynków biurowych i hoteli.

Posiada uprawnienia LEED AP w specjalności Building Design & Construction oraz BREEAM International New Construction Assessor.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Od 2012 roku Anna związana jest w swojej pracy zawodowej ze zrównoważonym budownictwem i certyfikacjami środowiskowymi budynków.
Brała udział w procesie certyfikacji przy projektach zlokalizowanych w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku oraz Zurichu zarówno jako główny konsultant LEED z ramienia Inwestora, LEED AP z ramienia Generalnego Wykonawcy jak i Project Manager w zakresie LEED i BREEAM.

Anna prowadziła projekty, które już uzyskały bądź aspirują do poziomów certyfikacji – LEED Platinum oraz BREEAM Excellent.

EDUKACJA

Anna uzyskała tytuł magistra inżyniera na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, w specjalności Zaopatrzenie w wodę, unieszkodliwianie ścieków i odpadów. 

W lutym 2013 Anna uzyskała akredytację BREEAM Int. NC Assessor, w kwietniu 2013 LEED Green Associate, a w czerwcu 2014 LEED AP BD+C. 

Anna jest autorką wielu publikacji branżowych z zakresu certyfikacji LEED i BREEAM dotyczących oszczędności w zużyciu wody i energii oraz przeprowadzania procesu certyfikacji w budynkach nowych i istniejących.

Dane teleadresowe

tel. +48 509 485 756
ul. Księdza Ignacego Jana Skorupki 11/1

Social Profiles

Czytaj naszego bloga

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w biurze JW+A lub złóż zapytanie przez formularz na stronie.

Poszukujesz rozwiązania dla swojej inwestycji? Skontaktuj się z nami.