Izabela Makowska-Kwiecińska Senior Sustainability and ESG Specialist

Iza_tlo
Specjalizacje
  • ESG
  • Taksonomia
  • Budownictwo zrównoważone
  • LEED AP ID+C
Edukacja
  • Zarządzanie projektami (podyplomowe)
  • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (mgr inż.)
  • Filologia Angielska (lic.)

SPECJALIZACJA

Izabela koordynuje działania zespołu specjalizującego się w doradztwie w zakresie raportowania niefinansowego, tzw. ESG. Wcześniej przez wiele lat pracowała w certyfikacji LEED oraz BREEAM dla wnętrz biurowych, obiektów przemysłowych, hoteli i całych budynków biurowych. Doradzała przy projektach budynków już istniejących oraz projektowanych. Posiada uprawnienia LEED AP w specjalności Interior Design & Construction.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Od 2014 roku Izabela związana jest w swojej pracy zawodowej ze zrównoważonym budownictwem. Brała udział w procesie certyfikacji przy projektach zlokalizowanych w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach zarówno jako główny konsultant LEED z ramienia Inwestora lub Generalnego Wykonawcy. Izabela prowadziła projekty, które już uzyskały bądź aspirują do poziomów certyfikacji – LEED Platinum oraz Gold. Projekty LEED EB:OM dla budynków Malta i Kapelanka, prowadzone przez Izabelę uzyskały najlepsze wyniki w Polsce. Projekty certyfikacji wnętrz dla międzynarodowego Klienta z branży IT, są pierwszymi w Polsce i najwyżej wycenionymi w systemie ID+C v4. Opracowywała strategie zrównoważonego rozwoju dla budynków i firm, ze szczególną uwagą poświęconą środowisku i zmianie klimatu.

EDUKACJA

Izabela uzyskała tytuł magistra inżyniera na Wydziale Inżynierii Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, w specjalności Architekt Krajobrazu. Ukończyła również studia licencjackie w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu w specjalizacji przekład języka angielskiego. Ukończyła również studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Zarządzanie Projektami z Gdańską Fundacją Kształcenia Managerów. W lutym 2017 Izabela uzyskała akredytację LEED AP ID+C.

Dane teleadresowe

Social Profiles

Czytaj naszego bloga

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w biurze JW+A lub złóż zapytanie przez formularz na stronie.

Poszukujesz rozwiązania dla swojej inwestycji? Skontaktuj się z nami.