Justyna GładyszEnergy Modeling Specialist

_Foto_Portret_Justyna_normalny
Specjalizacje
  • Modele energetyczne dla certyfikacji LEED i BREEAM
  • Analizy specjalistyczne
Edukacja
  • Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
    Energetyka – specjalność Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo i Klimatyzacja

SPECJALIZACJA

Zainteresowania Justyny skupiają się wokół kwestii związanych z energią w budynkach, efektywnością energetyczną i zielonym budownictwem.

Specjalizuje się w tworzeniu modeli energetycznych dla certyfikacji LEED i BREEAM. Justyna przeprowadza symulacje zużycia energii w budynkach w celu obniżenia kosztów eksploatacyjnych oraz zwiększenia ich efektywności energetycznej. Zadaniem Justyny jest również przygotowywanie oceny środowiskowej cyklu życia budynku (Life Cycle Assessment) i analizy kosztów życia budynku (Life Cycle Cost).

Zakres obowiązków Justyny obejmuje także analizy dotyczące komfortu termicznego, zanieczyszczenia światłem sztucznym oraz symulacje oświetlenia światłem dziennym.

Justyna jest osobą uprawnioną do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej, posiada również akredytację BREEAM Associate.

EDUKACJA

Justyna uzyskała tytuł magistra inżyniera na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica na kierunku Energetyka, w specjalizacji Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo i Klimatyzacja.

W czasie studiów miała szansę zdobyć wiedzę z zakresu szeroko pojętej energetyki. Poznała zagadnienia dotyczące m.in. fizyki cieplnej budowli, odnawialnych i konwencjonalnych źródeł energii oraz jej transportu i magazynowania. Studia magisterskie pozwoliły jej na poszerzenie wiedzy z zakresu ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

  • Praca w firmie JW+A od lipca 2016, od 2018 roku na stanowisku Energy Modeling Specialist.
  • Praktyka zawodowa w Przedsiębiorstwie Komunalnym “Therma”.
  • Praktyka zawodowa w Tauron Polska Energia S.A.

Dane teleadresowe

+48 504 248 696
ul. Księdza Ignacego Jana Skorupki 11/1

Social Profiles

Czytaj naszego bloga

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w biurze JW+A lub złóż zapytanie przez formularz na stronie.

Poszukujesz rozwiązania dla swojej inwestycji? Skontaktuj się z nami.