Małgorzata Ćwierz-JarnotGreen Building Specialist

Gosia
Specjalizacje
  • Certyfikacja LEED
  • Certyfikacja WELL
  • Zrównoważone budownictwo
Edukacja
  • Politechnika Krakowska (mgr inż.)
  • KTH Royal Institut of Technology, Sweden

SPECJALIZACJA

Małgorzata specjalizuje się w procesach certyfikacji środowiskowych, a zwłaszcza w systemach LEED oraz WELL. W dotychczasowej karierze koordynowała kilka certyfikacji budynków kubaturowych w certyfikacji LEED C&S uzyskując najwyższy możliwy poziom Platynowy, a także prowadziła certyfikacje LEED CI kilku powierzchni najmu, uzyskując poziom Gold. W 2016 roku Małgorzata uzyskała akredytację LEED Green Associate, a w 2020 WELL AP. Małgorzata posiada również uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Od 2004 roku Małgorzata związana jest z branżą budowlaną pracując w największych na polskim rynku firmach budowlanych. Od 2014 roku zajmuje się certyfikacjami zielonego budownictwa, na stanowisku specjalisty zielonego budownictwa, a następnie głównego specjalisty zielonego budownictwa koordynując certyfikacje LEED oraz WELL z ramienia Generalnego Wykonawcy. Od listopada 2020 roku pracuje w firmie JW+A na stanowisku Green Building Specialist.

EDUKACJA I DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Małgorzata uzyskała tytuł magistra inżyniera na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej w specjalności inżynieria komunalna. W czasie studiów brała udział w wymianie studenckiej na szwedzkiej uczelni Royal Institut of Technology w Stockholmie, pt. “Advanced International Environmental Management and Effect course”. W 2008 roku Małgorzata uczestniczyła w półrocznej wymianie na budowie kompleksu Olimpijskiego na Olimpiadę w Londynie w 2012 roku.

Dane teleadresowe

ul. Księdza Ignacego Jana Skorupki 11/1

Social Profiles

Czytaj naszego bloga

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w biurze JW+A lub złóż zapytanie przez formularz na stronie.

Poszukujesz rozwiązania dla swojej inwestycji? Skontaktuj się z nami.