Strategie ESG budynków i organizacji

Czym są strategie ESG budynków i organizacji?

Strategia ESG to usystematyzowany proces identyfikacji szans i ryzyka istotnych dla dobrego funkcjonowania nieruchomości lub organizacji w kontekście środowiska, społeczeństwa oraz jakości zarządzania. Pomaga przełożyć plany na konkretne, mierzalne działania i procesy. Przemyślana strategia jest kluczowym narzędziem do zarządzania celami zrównoważonego rozwoju oraz zapewnia firmie konkurencyjną pozycję na dynamicznie zmieniającym się rynku.

Szukasz zielonych rozwiązań dla swojej firmy?

Zostaw nam swoją prośbę o kontakt, a nasz ekspert odezwie się do Ciebie w ciągu 24h.

Małgorzata Kozieł

Account Executive Business Development

Korzyści strategii ESG dla budynków i organizacji

Dzięki opracowanej strategii ESG, firmy z sektora nieruchomości, realizują jasno określone cele i kształtują swój pozytywny wpływ na środowisko, społeczeństwo oraz podnoszą jakość zarządzania. Mają większe osiągnięcia w zakresie zrównoważonego rozwoju i są bardziej atrakcyjne dla inwestorów i najemców. Dbałość o ESG wymaga często inwestycji w nowoczesne technologie, procesy i produkty, co z kolei prowadzi do zwiększenia efektywności i innowacyjności firmy.

Wzmocnienie wizerunku firmy

Zwiększenie efektywności i innowacyjności

Lepsze relacje z interesariuszami

Zmniejszenie ryzyka inwestycyjnego

Ochrona środowiska i poprawa jakości życia

Wysoka jakość i etyka zarządzania

Jak możemy Ci pomóc?

Nasi eksperci pomogą Ci zidentyfikować szanse i zagrożenia związane ze zrównoważonym rozwojem oraz opracować i wdrożyć strategię ESG dla Twojej firmy. Poprzez określenie konkretnych celów i działań, a następnie monitorowanie postępów, poprawisz wyniki swojej organizacji w zakresie zrównoważonego rozwoju i zadbasz o jej odpowiedzialny wizerunek.
Pobierz prezentację:
Twoja wiadomość została wysłana!

Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Niebawem na nią odpowiemy.

W celu najlepszego dopasowania oferty do Twoich potrzeb i skrócenia czasu jej przygotowania, zapraszamy Cię do wypełnienia krótkiej ankiety.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Niebawem na nią odpowiemy.

Dziękujemy za wypełnienie naszej ankiety.

Niebawem prześlemy ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za przesłanie swojego zgłoszenia!

Na podany przez Ciebie adres email otrzymasz potwierdzenie udziału w procesie rekrutacji i informacje na temat kolejnych kroków.

Powodzenia!
Zespół HR

Dziękujemy!

Zostałeś zapisany do newslettera.