Standard EDGE

EDGE - co to jest?

EDGE (Excellence in Design for Greater Efficiencies) to system oceny budynków, który ułatwia projektowanie i certyfikację obiektów zeroemisyjnych i efektywnych energetycznie. Certyfikat EDGE ma na celu promowanie budownictwa, które ogranicza zużycie energii, wody oraz innych zasobów naturalnych, minimalizując tym samym swój wpływ na środowisko.

System oceny EDGE został stworzony przez Międzynarodową Korporację Finansową (IFC), członka Grupy Banku Światowego, i obejmuje nowo projektowane lub istniejące budynki, takie jak: lotniska, budynki edukacyjne, mieszkalne, szpitale, hotele, lekkie obiekty przemysłowe, biurowe, handlowe i magazyny.

Szukasz zielonych rozwiązań dla swojej firmy?

Zostaw nam swoją prośbę o kontakt, a nasz ekspert odezwie się do Ciebie w ciągu 24h.

Konrad Kądziołka

Business Development Representative

Jakie korzyści oferuje EDGE?

EDGE to jedyna certyfikacja budynków, która łączy aspekty środowiskowe z finansowymi. Działa za pośrednictwem platformy opartej na chmurze, która posiada zaawansowany zestaw danych klimatycznych i kosztowych, wzorce zużycia zasobów i algorytmy do przewidywania wydajności budynku.

Certyfikat EDGE pomaga deweloperom, inwestorom oraz właścicielom budynków w dostarczaniu na rynek bardziej efektywnych energetycznie i zrównoważonych projektów, co przyczynia się do ochrony środowiska oraz obniżenia późniejszych kosztów eksploatacji inwestycji.

Niższe rachunki za energię

Podniesienie wartości rynkowej nieruchomości

Wizerunek zrównoważonej inwestycji

Oszczędność wody

Zmniejszenie wpływu budynku na środowisko

Poprawa komfortu użytkowników budynku

Jak możemy Ci pomóc uzyskać certyfikat EDGE?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, akredytowanym ekspertom EDGE wspieramy naszych Klientów w uzyskaniu certyfikatu EDGE dla inwestycji na każdym etapie projektu. Współpracujemy z właścicielami nieruchomości, deweloperami, zarządcami, generalnymi wykonawcami oraz zespołami projektowymi.

Uzyskując certyfikat EDGE dla swojej inwestycji, stawiasz pierwszy krok do realizacji celów strategii ESG i zrównoważonego rozwoju. Pomożemy Ci zaplanować kolejne.

Przeprowadzimy Cię
przez proces ceryfikacji:

1.

Wykonamy wstępną ocenę budynku, aby określić możliwy do osiągnięcia poziom certyfikacji.

2.

Nasi eksperci przeanalizują Twój projekt, identyfikując obszary wymagające poprawy i tworząc rozwiązania zapewniające uzyskanie oczekiwanego wyniku

3.

Skoordynujemy wdrożenie rekomendacji i potwierdzimy ich zgodność z wymogami certyfikacji. Przygotujemy i złożymy dokumentację inwestycji do jednostki certyfikującej EDGE.

4.

W ostatnim kroku EDGE weryfikuje dokumentację i przyznaje certyfikat.

Twoja wiadomość została wysłana!

Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Niebawem na nią odpowiemy.

W celu najlepszego dopasowania oferty do Twoich potrzeb i skrócenia czasu jej przygotowania, zapraszamy Cię do wypełnienia krótkiej ankiety.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Niebawem na nią odpowiemy.

Dziękujemy za wypełnienie naszej ankiety.

Niebawem prześlemy ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za przesłanie swojego zgłoszenia!

Na podany przez Ciebie adres email otrzymasz potwierdzenie udziału w procesie rekrutacji i informacje na temat kolejnych kroków.

Powodzenia!
Zespół HR

Dziękujemy!

Zostałeś zapisany do newslettera.