Kim jesteśmy?

Jesteśmy ekspertami w zakresie zielonego budownictwa, specjalizujemy się w certyfikacji LEED, BREEAM WELL budynków nowych oraz istniejących, analizach specjalistycznych oraz doradztwie w projektowaniu, wykonawstwie i użytkowaniu inwestycji. W skład naszego doradztwa wchodzą także usługi związane z opracowaniem strategii raportowania niefinansowego ESG, Taksonomii UE oraz przeprowadzania analiz standardów Net Zero.

Czym kierujemy się w naszej codziennej pracy?

Odpowiedzialność – pomagamy tworzyć budynki przyjazne zarówno dla środowiska jak i dla zdrowia i komfortu ich użytkowników. Od lat wspieramy odpowiedzialne korzystanie z zasobów naszej planety.

Kompetencja – korzystamy z najnowszych technologii, wiedzy oraz oprogramowania. Znajdujemy innowacyjne rozwiązania uzasadnione ekonomicznie, dzięki zaawansowanym narzędziom analitycznym i symulacjom optymalizujemy parametry projektowe i użytkowe budynków.

Jakość – poprzez połączenie wykwalifikowanego zespołu, ciągłe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie wiedzy jesteśmy liderem liderem polskiego rynku certyfikacji.

Transparentność – stawiamy na transparentną komunikację. Chcemy pokazać, że za wartościami naszej firmy oraz zespołu, który ją buduje idą faktyczne liczby, czyny i zobowiązania.

Empatia – oferujemy pomoc Klientowi poprzez zrozumienie jego potrzeb i celów. Czujemy się odpowiedzialni za środowisko naturalne. Propagujemy zielone rozwiązania, by stały się normą i dobrą praktyką.

Co robimy inaczej niż inni?

Zrozumienie procesu inwestycyjnego – doświadczenie naszego zespołu pozwala na analizę całego cyklu życia budynku, począwszy od etapu projektu koncepcyjnego po doradztwo dla budynków ponad 15 letnich. Dzięki temu możemy lepiej zrozumieć jakie rozwiązania techniczne najlepiej sprawdzają się w procesie funkcjonowania budynków.

Multidyscyplinarny zespół – w skład naszego zespołu wchodzą architekci, projektanci instalacji oraz specjaliści z zakresu efektywności energetycznej. Połączenie ich wiedzy pozwala nam na znalezienie szerokiego spektrum rozwiązań technicznych i projektowych, jednocześnie dbając o ekonomikę inwestycji.

Proces – każdy projekt zaczynamy od zrozumienia potrzeb naszych Klientów oraz zdefiniowania celów i metod ich osiągnięcia. Poprzez jasny i podzielony na etapy proces doradczy oraz dobrą komunikację osiągamy zakładane cele i pomagamy znajdować optymalne rozwiązania projektowe i eksploatacyjne.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w biurze JW+A lub złóż zapytanie przez formularz na stronie.

Jerzy jest projektantem z zakresu zrównoważonego rozwoju i projektowania z ponad 8-letnim doświadczeniem jako konsultant ds. Architektury i zrównoważonego rozwoju.

Jerzy Wójcik
CEO | JW+A

Chcesz się z nami skontaktować?