KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy ekspertami w zakresie zielonego budownictwa, specjalizujemy się w certyfikacji LEED i BREEAM budynków nowych oraz istniejących, analizach specjalistycznych oraz doradztwie w projektowaniu, wykonawstwie i użytkowaniu inwestycji.

CZYM KIERUJEMY SIĘ W NASZEJ PRACY?

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Pomagamy tworzyć budynki przyjazne zarówno dla środowiska jak i dla zdrowia i komfortu ich użytkowników. Od lat wspieramy odpowiedzialne korzystanie z zasobów naszej planety.

INNOWACYJNOŚĆ

Korzystamy z najnowszych technologii, wiedzy oraz oprogramowania. Znajdujemy innowacyjne rozwiązania uzasadnione ekonomicznie, dzięki zaawansowanym narzędziom analitycznym i symulacjom optymalizujemy parametry projektowe i użytkowe budynków.

JAKOŚĆ

Poprzez połączenie wykwalifikowanego zespołu, ciągłe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie wiedzy jesteśmy liderem budownictwa ekologicznego.

CO ROBIMY INACZEJ NIŻ INNI?

ZROZUMIENIE PROCESU INWESTYCYJNEGO

Doświadczenie naszego zespołu pozwala na analizę całego cyklu życia budynku, począwszy od etapu projektu koncepcyjnego po doradztwo dla budynków ponad 15 letnich. Dzięki temu możemy lepiej zrozumieć jakie rozwiązania techniczne najlepiej sprawdzają się w procesie funkcjonowania budynków.

MULTIDYSCYPLINARNY ZESPÓŁ

W skład naszego zespołu wchodzą architekci, projektanci instalacji oraz specjaliści z zakresu efektywności energetycznej. Połączenie ich wiedzy pozwala nam na znalezienie szerokiego spektrum rozwiązań technicznych i projektowych, jednocześnie dbając o ekonomikę inwestycji.

PROCES

Każdy projekt zaczynamy od zrozumienia potrzeb naszych Klientów oraz zdefiniowania celów i metod ich osiągnięcia. Poprzez jasny i podzielony na etapy proces doradczy oraz dobrą komunikację osiągamy zakładane cele i pomagamy znajdować optymalne rozwiązania projektowe i eksploatacyjne.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w biurze JW+A lub złóż zapytanie przez formularz na stronie.

Jerzy jest projektantem z zakresu zrównoważonego rozwoju i projektowania z ponad 8-letnim doświadczeniem jako konsultant ds. Architektury i zrównoważonego rozwoju.

Jerzy Wójcik
Jerzy Wójcik
Dyrektor / Właściciel JW+A

Chcesz się z nami skontaktować?