Raportowanie GRESB

Czym jest raportowanie GRESB?

Raporty GRESB to ustandaryzowane kryteria sprawozdawczości z wyników ESG dla firm z sektora nieruchomości i infrastruktury. Zapewniają rynkom finansowym wiarygodne dane i analizę biznesową oraz wspierają proces decyzji inwestycyjnych. GRESB zawiera zestaw wskaźników i metryk, które są wykorzystywane do pomiaru i raportowania osiągnięć firm w zakresie ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i zarządzania (ESG).

Szukasz zielonych rozwiązań dla swojej firmy?

Zostaw nam swoją prośbę o kontakt, a nasz ekspert odezwie się do Ciebie w ciągu 24h.

Konrad Kądziołka

Business Development Representative

Jakie są korzyści daje raportowanie GRESB?

Standard GRESB może być wykorzystywany przez inwestorów i globalnych interesariuszy do oceny wyników zrównoważonego rozwoju firm i nieruchomości. Jest istotnym czynnikiem w procesie podejmowania świadomych decyzji inwestycyjnych. Ocena GRESB stanowi uznany na całym świecie i wiarygodny wskaźnik wyników w zakresie zrównoważonego rozwoju w sektorze nieruchomości i infrastruktury.

Jak możemy Ci pomóc w raportowaniu GRESB?

Nasi eksperci wspierają klientów na każdym etapie procesu raportowania. Przeprowadzamy kompleksową ocenę funkcjonowania budynków i organizacji identyfikując obszary wymagające poprawy. Opracowujemy indywidualną strategię zrównoważonego rozwoju i zapewniamy stałe wsparcie w osiągnięciu zgodności z wymogami raportowania GRESB oraz poprawy wyników w zakresie zrównoważonego rozwoju w określonym czasie. Nasze usługi obejmują również zbieranie i weryfikację danych oraz ocenę techniczną aktywów, aby pomóc klientom w poprawieniu ich wyników w obszarze ESG i dostosowaniu się do wymogów GRESB.
Twoja wiadomość została wysłana!

Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Niebawem na nią odpowiemy.

W celu najlepszego dopasowania oferty do Twoich potrzeb i skrócenia czasu jej przygotowania, zapraszamy Cię do wypełnienia krótkiej ankiety.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Niebawem na nią odpowiemy.

Dziękujemy za wypełnienie naszej ankiety.

Niebawem prześlemy ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za przesłanie swojego zgłoszenia!

Na podany przez Ciebie adres email otrzymasz potwierdzenie udziału w procesie rekrutacji i informacje na temat kolejnych kroków.

Powodzenia!
Zespół HR

Dziękujemy!

Zostałeś zapisany do newslettera.