System zarządzania danymi

System JWA do zarządzania danymi ESG

Realizacja celów strategii ESG przez użytkowników rynku nieruchomości wymaga stałego monitoringu działań budowlanych i świadomego planowania na przyszłość.
W odpowiedzi na potrzeby inwestorów i generalnych wykonawców, JWA stworzyło wygodne i proste w użytkowaniu narzędzie, które pozwala na bieżąco kontrolować ślad węglowy generowany podczas budowy obiektu lub całego portfela inwestycji.
Rozwiązanie JWA umożliwia zbieranie dokładnych danych na temat emisji dwutlenku węgla z procesów budowy oraz wbudowanego śladu węglowego użytych materiałów.

Szukasz zielonych rozwiązań dla swojej firmy?

Zostaw nam swoją prośbę o kontakt, a nasz ekspert odezwie się do Ciebie w ciągu 24h.

Małgorzata Kozieł

Account Executive Business Development

Jakie korzyści oferuje nasz system?

Wykorzystanie narzędzia JWA określającego ślad węglowy budowy pozwala utrzymać zawsze aktualne dane na temat emisji z różnych procesów budowy w jednym miejscu. Informacje dotyczące emisji CO2 są ważnym elementem strategii zrównoważonego rozwoju i znajdują zastosowanie w raportowaniu ESG, certyfikacji BREEAM oraz ułatwiają weryfikację zgodności z unijną taksonomią.
 • wygodne i proste narzędzie
 • bieżący monitoring emisji CO2 na budowie
 • łatwa weryfikacja zgodności działań ze strategią ESG firmy
 • stale aktualizowane dane w jednym miejscu
 • szerokie zastosowanie danych
 • Jak możemy Ci pomóc zarządzać danymi?

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracy z Klientami z rynku nieruchomości, znajomości dynamicznie zmieniających się przepisów prawnych i rynkowych trendów, stworzyliśmy narzędzie, które doskonale określa ślad węglowy.
  Wykorzystując szczegółowe kwestionariusze, nasz system zawiera właściwe i stale aktualizowane dane obrazujące emisję CO2 z poszczególnych procesów. Intuicyjny panel użytkownika pozwala śledzić wielkość śladu węglowego generowanego w trakcie budowy inwestycji.
  Wiarygodne informacje o emisji gazów cieplarnianych umożliwiają precyzyjną identyfikację zagrożenia i szans oraz skuteczną realizację strategii ESG firmy.
  Twoja wiadomość została wysłana!

  Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Niebawem na nią odpowiemy.

  W celu najlepszego dopasowania oferty do Twoich potrzeb i skrócenia czasu jej przygotowania, zapraszamy Cię do wypełnienia krótkiej ankiety.

  Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

  Niebawem na nią odpowiemy.

  Dziękujemy za wypełnienie naszej ankiety.

  Niebawem prześlemy ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

  Dziękujemy za przesłanie swojego zgłoszenia!

  Na podany przez Ciebie adres email otrzymasz potwierdzenie udziału w procesie rekrutacji i informacje na temat kolejnych kroków.

  Powodzenia!
  Zespół HR

  Dziękujemy!

  Zostałeś zapisany do newslettera.