Szkolenia BREEAM, WEEL, LEED

Szkolenia z certyfikacji budynkowych

Zespół JWA tworzą akredytowani specjaliści oraz asesorzy certyfikacji budynkowych, którzy na co dzień pomagają naszym Klientom uzyskać certyfikaty dla nowoprojektowanych i już istniejących obiektów komercyjnych.

Stale aktualizowana wiedza i bogate doświadczenie naszych ekspertów są gwarancją szkolenia z zakresu certyfikacji na najwyższym poziomie, z akcentem postawionym na praktyczne informacje.

Nasza oferta szkoleniowa z zakresu międzynarodowych standardów ceny: BREEAM, LEED i WELL jest kierowana przede wszystkim do projektantów i wykonawców, ale również do wszystkich, którzy chcą poczuć się swobodnie z zagadnieniem certyfikacji i sprawnie zarządzać tym procesem w swoich organizacjach.

Szukasz zielonych rozwiązań dla swojej firmy?

Zostaw nam swoją prośbę o kontakt, a nasz ekspert odezwie się do Ciebie w ciągu 24h.

Małgorzata Kozieł

Account Executive Business Development

Jakie umiejętności możesz zyskać?

Uczestnicy szkolenia poznają kryteria oceny i procedury dotyczące certyfikacji BREEAM, LEED i WELL. Zyskają wiedzę i umiejętności niezbędne do projektowania i realizowania budynków neutralnych klimatycznie, przyjaznych dla użytkowników oraz wysoko ocenianych w poszczególnych kategoriach. Poznają zasady zrównoważonego budownictwa dotyczące m. in.: efektywności energetycznej budynku, zarządzania wodą i odpadami, jakości powietrza i zastosowania ekologicznych materiałów. Wszystkie te aspekty są szczegółowo weryfikowane w procesie certyfikacji.

Jak szkolimy?

Program szkoleniowy JWA skupia się na dostarczeniu uczestnikowi pełnej wiedzy i wsparcia, począwszy od wprowadzenia do danej certyfikacji oraz przedstawienia jej wymogów technicznych i formalnych.
Szczegółowy zakres i formę szkolenia ustalamy indywidualnie z Klientem, tak by nasza oferta jak najlepiej odpowiadała na jego potrzeby.

Szkolenia prowadzone przez ekspertów JWA odbywają się online lub stacjonarnie, w siedzibie Klienta.

Twoja wiadomość została wysłana!

Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Niebawem na nią odpowiemy.

W celu najlepszego dopasowania oferty do Twoich potrzeb i skrócenia czasu jej przygotowania, zapraszamy Cię do wypełnienia krótkiej ankiety.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Niebawem na nią odpowiemy.

Dziękujemy za wypełnienie naszej ankiety.

Niebawem prześlemy ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za przesłanie swojego zgłoszenia!

Na podany przez Ciebie adres email otrzymasz potwierdzenie udziału w procesie rekrutacji i informacje na temat kolejnych kroków.

Powodzenia!
Zespół HR

Dziękujemy!

Zostałeś zapisany do newslettera.